Medycyna estetyczna

Toksyna botulinowa

Toksyna botulinowa produkowana jest przez bakterie beztlenowe z gatunku Clostridium Botulinum. Właściwości tej substancji są mocno doceniane w medycynie estetycznej. Dzięki swoim unikalnym cechom toksyny botulinowej doskonale niweluje zmarszczki wokół oczu oraz zmarszczki pojawiające się na czole. Toksyna botulinowa używana jest także w leczeniu nadpotliwości. Wymaga od lekarza precyzji i doświadczenia ze względu na bezpośrednie oddziaływanie na włókna nerwowe. W Harmony będziesz pod doskonałą opieką doświadczonego lekarza, który dokładnie wyjaśni Ci działanie i sposób postępowania po podaniu toksyny botulinowej.

Wypełnienie zmarszczek i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to jedna z bardziej znanych makrocząsteczek na świecie. Występuje on nie tylko w ustroju człowieka, ale również w innych organizmach zwierzęcych. Wykazuje silne właściwości nawilżające i przeciw-zmarszczkowe. Jest bezpieczny i doskonale tolerowany przez nasz organizm. W Harmony to lekarz poradzi jaka dawka kwasu najlepiej zadziała na twój problem i razem ustalicie dalszy Beauty Plan. 

Mezoterapia igłowa

Polega na ostrzykiwaniu skóry twarzy lub głowy wybranym preparatem odżywczym. Preparat ma za zadanie ujędrnić, rozświetlić i przywrócić młodzieńczy wygląd naszej skóry. Po wygojeniu skóra odzyska blask i będzie wyraźnie odżywiona, a dzięki temu uzyskamy „efekt uboczny” w postaci liftingu.

Stymulatory tkankowe

Lub biostymulatory to substancje, ktore podaje się za pomocą igły jak kwas hialuronowy. Nie wypełniają one zmarszczek ale stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny, które odpowiedzialne są za młody wygląd naszej skóry, a których po 25 roku życia jest już coraz mniej w naszym organiźmie. Biostymulatory działają na przestrzeni czasu i dają długotrwały i bardzo naturalny efekt.